Chris Wallace Fox News’tan Ayrılıyor

Bakec

Member
“Fox News Sunday” sunucusu Chris Wallace Pazar günü yaptığı açıklamada, ağda 18 yıl geçirdikten sonra Fox News’tan ayrılacağını söyledi.

Bay Wallace, Pazar günkü yayında izleyicilere “Bu son kez ve bunu gerçek bir üzüntüyle söylüyorum, böyle buluşacağız” dedi.

“Yeni bir şeyler denemek, ilgi duyduğum her şeye siyasetin ötesine geçmek istiyorum; Yeni bir maceraya hazırım,” dedi Bay Wallace. “Ve umarım kontrol edersin. Ve böylece son kez söylüyorum sevgili dostlar, bugünlük bu kadar. İyi haftalar. Ve umarım Pazar günü Fox News izlemeye devam edersiniz. ”

Bay Wallace, iki genel seçim başkanlık tartışmasını yönetmiş ve Rusya’dan Vladimir V. Putin de dahil olmak üzere birçok başkan ve dünya lideriyle röportaj yapmış, Fox News’in haber odasının sadık bir takipçisidir.

Fox News yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Gazeteciliğimizle ve Chris Wallace’ın 18 yıldır bir parçası olduğu yıldız ekibiyle son derece gurur duyuyoruz. ‘Fox News Sunday’ mirası, birçoğu kalıcı bir ev sahibi belirlenene kadar görevde kalacak olan yıldız gazetecilerimizle devam edecek. ”