OnePlus 11’den Heyecanlandıran Tanıtım Görüntüsü

Kutuplar

Global Mod
Global Mod
Akıllı telefon dalında rekabet zorlaştıkça üreticiler de yaptıkları çalışmaları duyurabilmek ismine daha çetrefilli tanıtım süreçleri planlamaya başladı. Evvelce yılda bir kez tanıtım aktifliği olurken artık farklı ayrı etkinlikler yapılıyor. Hatta aygıtların tanıtılacağı aktifliklerin tanıtıldığı kısa görüntüler artık olağan hale gelmeye başladı.

Bu tanıtımlardan sonuncusu, Çinli üretici OnePlus’tan geldi. birinci vakit içinderda ülkenin toplumsal medya platformu olan Weibo’dan bir paylaşım yapan firma, yeni tanıtım öncesinde heyecan yaratmayı başardı.

OnePlus 11 gelecek lakin vakti aşikâr değil

Kısa tanıtım görüntüsünde OnePlus 11’in seramik materyal ve metal çerçeve ile geleceğini nazaranbiliyoruz. Mat bir siyah renk tercih edilmiş olan telefonda, yeşil renklerin de kullanılabileceği tez ediliyordu. Ayrıyeten tanıtım görüntüsünde alarm barını ve üçlü kamera tertibini gösteriyor. Kamera düzeneğinin Haselband markasını taşıdığını görüyoruz. Daha evvel telefonun tasarımı ve özellikleri hakkında çeşitli ayrıntılar ortaya çıkmıştı.

OnePlus 11’in ne vakit çıkacağına dair şimdilik kesin bir bilgi bulunmuyor. OnePlus’ın bu modeli dünya çapında satışa sunmadan evvel Çin’de kullanıcıların beğenisine sunması bekleniyor.