OnePlus 10 Pro’nun Tanıtım Görüntüsü ve Özellikleri

Kutuplar

Global Mod
Global Mod
Geçtiğimiz devirlerde Çinli şirket OnePlus’ın akıllı telefonları bir çok ilgi görmeye başlamıştı. Bilhassa ‘T’ serisi modelleriyle biroldukça kullanıcının tercih ettiği bir marka haline gelen OnePlus, birkaç ay evvel 9T modelinin iptal edildiğini deklare ettiğında biroldukça kişi için hayal kırıklığı yaratmıştı. OnePlus 9 serisi akıllı telefonların bu yılki çıkış tarihleri ise beklenenden daha erken oldu. Üzerinden çok uzun bir süre geçmeden de OnePlus 10 serisinin birinci imajları ortaya çıkmıştı.

Artık de OnePlus 10 Pro akıllı telefonunun birinci bilgileri internete düştü. çabucak hemen doğruluğunun kesin olarak söylenemediği bu savlar, teknolojik eserler hakkında sızıntılar yapan Ishan Agarwal ismindeki ünlü Twitter kullanıcısından geldi. Yapılan yeni sızıntıyla birlikte telefonun özellikleri hakkındaki birtakım belirsizlikler de bir nebze giderilmiş oldu. İşte OnePlus 10 Pro’nun argüman edilen özellikleri…

OnePlus 10 Pro’nun özellikleri:

OnePlus 10 Pro’nun en dikkat çeken özelliklerinden birisi elbet ki dev boyutlardaki kameraları. Kullanıcıları adeta iki kısma bölen bu özellik hakkında da yeni bilgiler ortaya çıktı. Dizaynda yapılan tercihlerin gerisindeki niçinler de bu türlü netlik kazanabilir. Ishan Agarwal tarafınca yapılan paylaşıma göre OnePlus 10 Pro’nun sunacağı özellikler şöyle olacak:

• Ekran: 6,7 inçlik ekranıyla 120 Hz yenileme suratı.
  • İşlemci: Snapdragon 8 Gen 1
  • Art Kamera: Üçlü art kamera 50 MP + 48 MP + 8 MP
  • Ön Kamera: 32 MP
  • Batarya: 5,000 mAh batarya, 80 W kablolu ve 50 W kablosuz şarj özelliği.
  • İşletim Sistemi: OxygenOS 12
  • Renkler: Siyah ve yeşil.
  • Boyutlar: 163.0 x 73,8 x 8,5 mm.
Yeni modelin RAM ve depolama alanına dair bir bilgi çabucak hemen gün yüzüne çıkmış değil. Buna ek olarak OnePlus 10 Pro’nun tanıtım görüntüsü da dün internete sızdırıldı. Ortaya çıkan görüntü da geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan imajları doğrular nitelikte.

OnePlus 10 Pro’nun tanıtım görüntüsü: