Dr Oetker Pudingli Mükemmel Tadıyla hafifçemi yavaşça Yalancı Magnolia

Leila

Global Mod
Global Mod
Dr Oetker Pudingli Harika Tadıyla hafifçemi yavaşça Yalancı Magnolia Tanımı İçin Gereçler

• 1 paket Dr Oetker çikolatalı bademli puding
  • 1 paket Dr Oetker muzlu puding
  • 1 paket Dr Oetker çikolatalı sos
  • 1,5 lt süt
  • 1 adet muz
  • 2 adet kivi
  • 3 adet çilek
  • 1 paket 125 gram kakaolu bisküvi
  • Yarım paket bebek bisküvisi
  • Yarım çay bardağı fındık
Süslemek için

• Hindistan cevizi
Dr Oetker Pudingli Mükemmel Tadıyla hafifçemi yavaşça Yalancı Magnolia Tanımı Nasıl Yapılır?

Not EkleTanımı Yazdır

Harika lezzetiyle hafifçemi yavaşça favori tatlınız olacak Dr. Oetker pudingli tatlımızı yapmaya öncelik olarak pudinglerimizi pişirmekle başlayalım.

1. Başka tencerelerde pudinglerimizi ocakta kıvam alıncaya kadar pişirelim pişen pudinglerimizi ocaktan alalım.
  2. Kesme tahtamızda meyvelerimizi içi için kare kare süslemesi için yuvarlak biçimde keselim.
  3. Bisküvilerimizi başka ayrı fındığımızı ekleyip robottan çekelim.
  4. Servis edeceğimiz kaselere birinci vakit içinderda robottan geçirdiğimiz bisküvileri tabana kaşık sayesinde koyalım.
  5. Ben kakaolu ve sade olacak biçimde başka ayrı yaptım.
  6. Bisküvilerin üzerine evvel muzlu pudingimizden yarım kepçe dökelim üzerine tekrar bisküvi ekleyip çilekli,muzlu ve kivili olacak biçimde meyvelerimizden ekleyelim dilerseniz karışık meyvelide yapabilirsiniz.
  7. Meyvelerimizin üzerine çikolatalı bademli Dr Oetker pudingimizden koyup yine bisküvi ve meyvelerimizden ekleyelim.
  8. Son olarak üzerine çikolata sosumuzdan gezdirip kalan bisküvi ve süslemek için hindistan cevizi dökelim.
  9. 1 gece dolapta bekletelim.
  10. Süper lezzetli dr oetker pudingli tatlımız servise hazır.
  11. Meyvelerle süslemenizi dilediğiniz üzere yapabilirsiniz ben isminde belirttiğim üzere magnolia biçimini verdim.Deneyeceklere afiyet olsun.
Bu tanım Dr. Oetker pudingli tarifler müsabakasına katılmıştır. Sen de katıl ödül kazanma talihi yakala.

Dr Oetker Pudingli Süper Tadıyla hafifçemi yavaşça Yalancı Magnolia Tanımı Fotoğraflı Yapılışı